SPOTKANIE Z UCZNIAMI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SUFCZYNIE
2022-05-31
Dnia 31 maja 2022 Seniorzy gościli w klubie uczniów klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej w Sufczynie. Tematem spotkania były książki, które czytały Seniorki w dzieciństwie. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Uczestnicy Klubu Seniora przygotowali słodki poczęstunek dla dzieci. Mamy nadzieję, na kolejne spotkania międzypokoleniowe z Uczniami.