Dnia 22 listopada 2023 r. w Centrum Medycznym Holimed Dębno na zaproszenie Pana doktora Piotra Juza zostało przeprowadzone szkolenie dla personelu medycznego z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej oraz postępowania w przypadku konieczności sporządzenia formularza Niebieska Karta. Szkolenie prowadziła przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Dębno Ewelina Sambor oraz dzielnicowy z Gminy Dębno asp.szt. Marek Świder. Dziękujemy za zaproszenie oraz za dotychczasową współpracę zarówno w dziedzinie przemocy jak również w zakresie pomocy społecznej.