W dniu 20 grudnia 2023 r. zgodnie z coroczną tradycją odbyło się Wigilijne spotkanie opłatkowe dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz potrzebujących. Na stołach nie zabrakło Wigilijnych potraw: barszczu z uszkami, ryby, ciasta oraz innych świątecznych dań. Spotkanie Wigilijne rozpoczęło się przywitaniem przybyłych gości przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno Panią Renatę Marecik a następnie życzenia złożył Wójt Gminy Dębno Pan Wiesław Kołzowski . Piękną modlitwę poprowadził ks. Proboszcz Paweł Bobrowski. W świąteczny nastrój, wprowadził nas Pan Józef Świstak, któremu zawdzięczamy oprawę muzyczną i możliwość wspólnego zaśpiewania najpiękniejszych polskich kolęd. Wszyscy nasi Goście, otrzymali świąteczne paczki od Świętego Mikołaja oraz uśmiechniętego Aniołka. Tegoroczne Spotkanie Wigilijne, było bardzo wesołe. Spędziliśmy miło czas, w rodzinnej atmosferze.